Juniori
1. izlučna
Vrijeme: 10:00
Utrka: 1
Juniori
2. izlučna
Vrijeme: 10:08
Utrka: 2
Juniori
FINALE
Vrijeme: 10:16
Utrka: 3
Seniori
FINALE
Vrijeme: 10:24
Utrka: 4
Juniorke
FINALE
Vrijeme: 10:35
Utrka: 5
Juniori
FINALE
Vrijeme: 10:40
Utrka: 6
Seniorke
FINALE
Vrijeme: 10:48
Utrka: 7
Seniori
FINALE
Vrijeme: 11:00
Utrka: 8
Mlađi juniori
1. izlučna
Vrijeme: 11:10
Utrka: 9
Mlađi juniori
2. izlučna
Vrijeme: 11:15
Utrka: 10
Mlađi kadeti
1. izlučna
Vrijeme: 11:20
Utrka: 11
Mlađi kadeti
2. izlučna
Vrijeme: 11:25
Utrka: 12
Mlađi kadeti
3. izlučna
Vrijeme: 11:30
Utrka: 13
Mlađe juniorke
1. izlučna
Vrijeme: 11:35
Utrka: 14
Mlađe juniorke
2. izlučna
Vrijeme: 11:40
Utrka: 15
Seniori
FINALE - MEMORIJALNA UTRKA
Vrijeme: 12:00
Utrka: 17
Kadeti
1. izlučna
Vrijeme: 12:20
Utrka: 19
Kadeti
2. izlučna
Vrijeme: 12:25
Utrka: 20
Kadeti
3. izlučna
Vrijeme: 12:30
Utrka: 21
Mlađe kadetkinje
1. izlučna
Vrijeme: 12:35
Utrka: 22
Mlađe kadetkinje
2. izlučna
Vrijeme: 12:40
Utrka: 23
Mlađe kadetkinje
3. izlučna
Vrijeme: 12:45
Utrka: 24
Škola kajaka djevojčice
FINALE
Vrijeme: 12:50
Utrka: 25
Mlađi juniori
FINALE
Vrijeme: 12:55
Utrka: 26
Mlađi kadeti
FINALE
Vrijeme: 13:00
Utrka: 27
Mlađe juniorke
FINALE
Vrijeme: 13:05
Utrka: 28
Seniori
FINALE
Vrijeme: 13:10
Utrka: 29
Kadetkinje
1. izlučna
Vrijeme: 13:15
Utrka: 30
Kadetkinje
2. izlučna
Vrijeme: 13:20
Utrka: 31
Juniori
1. izlučna
Vrijeme: 13:25
Utrka: 32
Juniori
2. izlučna
Vrijeme: 13:30
Utrka: 33
Mlađi kadeti
1. izlučna
Vrijeme: 13:35
Utrka: 34
Mlađi kadeti
2. izlučna
Vrijeme: 13:40
Utrka: 35
Kadeti
FINALE
Vrijeme: 13:45
Utrka: 36
Seniorke
FINALE
Vrijeme: 13:50
Utrka: 37
Kadeti
FINALE
Vrijeme: 13:55
Utrka: 38
Mlađi juniori
FINALE
Vrijeme: 14:00
Utrka: 39
Juniori
FINALE
Vrijeme: 14:05
Utrka: 40
Mlađe kadetkinje
FINALE
Vrijeme: 14:10
Utrka: 41
Mlađi kadeti
FINALE
Vrijeme: 14:15
Utrka: 42
Mlađe juniorke
FINALE
Vrijeme: 14:20
Utrka: 43
Kadeti
FINALE
Vrijeme: 14:25
Utrka: 44
Kadetkinje
FINALE
Vrijeme: 14:30
Utrka: 45
Škola kajaka dječaci
1. izlučna
Vrijeme: 14:35
Utrka: 46
Škola kajaka dječaci
2. izlučna
Vrijeme: 14:40
Utrka: 47
Mlađe kadetkinje
1. izlučna
Vrijeme: 14:45
Utrka: 48
Mlađe kadetkinje
2. izlučna
Vrijeme: 14:50
Utrka: 49
Seniori
FINALE
Vrijeme: 14:55
Utrka: 50
Juniori
FINALE
Vrijeme: 15:00
Utrka: 51
Škola kajaka djevojčice
1. izlučna
Vrijeme: 15:05
Utrka: 52
Škola kajaka djevojčice
2. izlučna
Vrijeme: 15:10
Utrka: 53
Juniorke
FINALE
Vrijeme: 15:15
Utrka: 54
Mlađi juniori
FINALE
Vrijeme: 15:20
Utrka: 55
Kadeti
FINALE
Vrijeme: 15:25
Utrka: 56
Mlađe kadetkinje
FINALE
Vrijeme: 15:30
Utrka: 57
Škola kajaka dječaci
FINALE
Vrijeme: 15:40
Utrka: 58
Kadetkinje
FINALE
Vrijeme: 15:50
Utrka: 59
Veterani
FINALE
Vrijeme: 16:00
Utrka: 60
Škola kajaka djevojčice
FINALE
Vrijeme: 16:10
Utrka: 61
Seniori
FINALE
Vrijeme: 16:15
Utrka: 62
Škola kajaka dječaci
FINALE
Vrijeme: 16:20
Utrka: 63
sponzori
Timing & Results by
  Furki sport